Menu
Sepetiniz

Almanca Oyun Seti: Deutsch lernen mit Spass

Almanca Oyun Seti: Deutsch lernen mit Spass
Yeni Sıcak

Ürün sipariş verdikten en geç 1 hafta içerisinde elinize ulaşmış olur.

Ürün ödemesini Kredi Kartı veya EFT Yoluyla yapabilirsiniz. Kredi Kartı ile Ödemeler Otomatik Onaylanır. 

Almanca Oyun Seti: Deutsch lernen mit Spass

Deutsch lernen mit Spass - "Schulsachen" ve "Körperteile" Oyun seti

İçerik:

  • 6 adet oyun zemini
  • iki deste kelime kartı
  • bir oyun zili
  • bir çanta

Das Memory- und Klingelspiel zusammen:

Kelime öğrenmeyi amaçlayan oyunlarımızı; ilk etapta Okul Eşyaları ve Vücudumuz ile ilgili hazırlanmıştır. Toplam 6 Zemin, iki deste Kelime kartı ve bir zil den oluşmaktadır. 

Bu oyun 2-6 kişi aynı anda oynayabilir. Dört aşamalı oynanabilir: 

İlk Aşama: (Kelime – Kelime / Resim – Resim eşleştirme) 

Bu ısınma turu olarak oynanabilir, istenirse de atlanabilir. Maksat Kelime ve Kartları tanımaktır.  Birinci seçilen öğrenci, kapalı şekilde bulunan destenin en üstünde bulunan kelime kartını açar ve yana koyar.  Kelime bir Resim ise Panolardaki aynı Resmi bulan zile basar ve doğru ise kartı alır. Yanlış ise doğruyu bilen biri çıkana kadar devam edilir. Sıra diğer kelime kartına geldiyse, oyuna ilk başlayan arkadaşın solundaki yeni kartı açar ve bu böyle devam eder. Oyunu en çok kartı toplayan kazanır. 

İkinci Aşama: (Resim – Kelime / Kelime – Resim eşleştirme) 

Birinci seçilen öğrenci, kapalı şekilde bulunan destenin en üstünde bulunan kelime kartını açar ve yana koyar.  Kart bir Resim ise Panolardaki Doğru Kelimeyi bulan zile basar ve doğru ise kartı alır. Yanlış ise doğruyu bilen biri çıkana kadar devam edilir. Kart bir Kelime ise bu sefer Panolardaki Doğru Resmi bulan zile basar ve doğru ise kartı alır. Sıra diğer kelime kartına geldiyse, oyuna ilk başlayan arkadaşın solundaki yeni kartı açar ve bu böyle devam eder. Oyunu en çok kartı toplayan kazanır. 

Üçüncü Aşama: Memory Oyunu (Kelime – Kelime / Resim – Resim eşleştirme)  

İki deste ile oynanır. Bütün kelime kartları kapalı şekilde masaya dağıtılır. Birinci seçilen öğrenci rastgele iki kart açar. İki kart eşleşirse (iki aynı resim ya da iki aynı kelime şeklinde), açılan kartları oyuncu alır ve tekrar iki tane kart açar. Kartlar eşleşmediyse, solundaki oyuncu devam eder. Tüm kartlar bitene kadar oyun sürer. En çok kartları toplayan kazanır. 

Dördüncü Aşama: Memory Oyunu (Kelime – Resim / Resim – Kelime eşleştirme) 

Bütün kelime kartları kapalı şekilde masaya dağıtılır. Birinci seçilen öğrenci rastgele iki kart açar. İki kart eşleşirse (doğru resim ve doğru kelime), açılan kartları oyuncu alır ve tekrar iki tane kart açar. Kartlar eşleşmediyse, solundaki oyuncu devam eder. Tüm kartlar bitene kadar oyun sürer. En çok kartları toplayan kazanır. 

 

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Bu ürün ücretsiz kargoya uygundur.
Bu blok, ücretsiz gönderim veya diğer avantajlar için uygun olabilecek belirli bir fiyatın üzerindeki ürünlerde otomatik olarak görünecek şekilde ayarlanmıştır.
250,00TL
Çerezler Hakkında
Sitemizi Kullanan Herkez Çerezleri ve Kullanım Şartlarını Kabul Etmiş Olur.