Menu
Sepetiniz

DaF ist Spitze A1-2.1

DaF ist Spitze A1-2.1
DaF ist Spitze A1-2.1
DaF ist Spitze A1-2.1
Yeni Sıcak
DaF ist Spitze A1-2.1
DaF ist Spitze A1-2.1
DaF ist Spitze A1-2.1

Ürün sipariş verdikten en geç 1 hafta içerisinde elinize ulaşmış olur.

Ürün ödemesini Kredi Kartı veya EFT Yoluyla yapabilirsiniz. Kredi Kartı ile Ödemeler Otomatik Onaylanır. 

DaF ist Spitze A1-2.1

DaF ist Spitze A1 .2.1 DaF Çalışma Kitapçığı + Akıllı tahta programı Talim Terbiye Kurulu Başkanlığınca hazırlanan ORTAÖĞRETİM ALMANCA DERSİ ÖĞRETİM PROGRAMINDA belirtilen 72  Saatlik A1.2.1 seviyesine uygun olarak hazırlanmıştır. DaF ist Spitze A1-1.2’nin serisi olarak ta kullanılabileceği gibi. Başka ders kitapların devamı olarak ta kullanılabilir.

Almanca’nın zorluğundan kaynaklı olarak ya da öğretmen değişiklileri yüzünden öğrencileriniz ile bir tekrar yapma zorunluluğu oluşur. Bu yapılmaz ise; Perfekt, Adjektiv- deklination, Präteritum ve Präpositionlar gibi konuları vermekte zorlanırsınız. Bu sorunları aşmak için “Nach den Ferien” adlı bir bölüm hazırlanmıştır. Bu bölüm ile eski konuların tekrarı sıkılmadan yapılabilir.

Sınıfın durumuna göre bu bölümü hızlı geçmek isterseniz, Extra 1 bölümünü de işleyebilirsiniz. Extra 1 ve 2 bölümleri işlenebileceği gibi, arzu edilirse bu extra bölümlerin getirdiği zenginlik sayesinde 12. modül sonraki sınıfa bırakılabilir. Siz de öğrencileriniz ile Modül 9 da esaslı bir tekrar yapabilirsiniz.

Eğer sınıfça tekrar çok gerekli değilse, bilgisini tazelemek isteyen öğrenciler kitabın 2. bölümünde Türkçe açıklamalı gramer bilgilerinden bireysel olarak faydalanabilirler.

Öğrencileriniz Alıştırma kitabını ayrıca getirmekte zorlanacakları için, bu bölüm kitabın arkasına eklenmiştir.
Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.
Bu ürün ücretsiz kargoya uygundur.
Bu blok, ücretsiz gönderim veya diğer avantajlar için uygun olabilecek belirli bir fiyatın üzerindeki ürünlerde otomatik olarak görünecek şekilde ayarlanmıştır.
100,00TL
Çerezler Hakkında
Sitemizi Kullanan Herkez Çerezleri ve Kullanım Şartlarını Kabul Etmiş Olur.