Menu
Sepetiniz

Teslimat BilgisiTeslimat Şartları

Ürün teslimatlarımızda Kargo Firması kullanılmaktadır. Teslimat süresi İstanbul sınırları içinde 3 gün, diğer bölgelerde 5 gündür. Kargo Firmasının Türkiye'deki ücra bölgelere gidememesi durumunda siparişi veren kişi Kargo Firmasının en yakın şubesinden sipariş verdiği ürünü teslim alabilir.


Saat 15.00' ten sonra gelen siparişler bir sonraki iş günü alınmış olarak kabul edilir. Cuma günü 15.00'ten sonra gelen siparişler takip eden pazartesi günü alınmış olarak kabul edilir. Bayram, resmi tatil gibi tatil günlerinde verilen siparişler tatil bitimini takip eden ilk resmi çalışma günü alınmış kabul edilir.


Ürünler sadece siparişin verildiği adreste siparişi veren kişiye teslim edilir.


Teslimatın gerçekleşebilmesi için gün içinde bulunduğunuz yerin adresini ve telefonunu vermeniz yararlı olacaktır. Verilen adreste bulunamayan müşterinin ürünü ilgili şubeye götürülür. Buradan 4 gün içinde alınmayan ürünler iade edilir.


Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir hasar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.


Ürünlerin Garantisi

Ürün müşteriye ulaştıktan sonra ve/veya zamanla ortaya çıkabilecek sorunlar için, Maxdil Yayıncılık'a başvurulmalıdır.


Tüm ürünler Maxdil Yayıncılık garantisi altındadır.


Sipariş Durumu

Siparişiniz onaylandığında kargo bilgileri ile birlikte sizlere e-mail ile gönderilecektir.


Siparişinizin durumunu daha detaylı öğrenmek için Hesabım bölümüne girip Onay Bekliyor, Onaylandı, Kargoya Verildi ve Kargoya verildiyse Gönderi Takip No ile siparişinizi online takip edebilirsiniz.


Sipariş İptali

Siparişinizin iptalini info@maxdil.com.tr e-mail adresine sipariş numaranız ile birlikte e-mail gönderebilirsiniz. Siparişiniz eğer kargoya verilmemiş ise iptal işleminiz gerçekleştirilecektir.
Maxdil Yayıncılık

www.maxdil.com.tr


Çerezler Hakkında
Sitemizi Kullanan Herkez Çerezleri ve Kullanım Şartlarını Kabul Etmiş Olur.